Domů > Nezařazené > Dokument 35 % pod nulou vyjde na DVD

Dokument 35 % pod nulou vyjde na DVD

Rychlý a aktuální dokumentární film Martina Langera spatří světlo světa na DVD. Tvůrci filmu se rozhodli z vlastních peněz pomoci DVD na svět, distribuovat se bude společně s časopisem A2, který vychází 29. dubna.

Zde je další ochutnávka z filmu, autentické výroky ministra kultury Václava Jehličky.

Jan Vávra Nezařazené

 1. ibis
  29.08.2011 na 18:18 | #1

  @fadsfad
  Dobrý den fadsfad, můžete být, prosím, konkrétní ohledně Vašeho komentáře “pak jsme zadluzeni az po usi a to s prominutim kvuli blbinam”? Kvůli jakým “blbinám” máte na mysli? Máte dojem, že kvůli umělců, kteří žádají peníze na výrobu děl, představení a organizaci akcí, většinou nedostávají žádnou nebo jen symbolickou odměnu, se zadlužujeme? Ještě poznámka ke Vaší poznámce: kdyz na sebe neumite videlat delejte neco o co je zajem. - odpovím citací z komentáře pana Nekolného Analýzy vlivu dotací poskytovaných ze státního rozpočtu nestátním neziskovým organizacím v oblasti kultury: “NGO vyprodukovalo kolem 20 000 aktivit ročně ( z toho cca 3 000 původních). Jejich počet vzhledem k rozpočtům klesá, přičemž paradoxně roste počet příjemců těchto aktivit kolem 5 mil. obyvatel za rok se zúčastní nějaké umělecké aktivity NGO, tedy každý druhý obyvatel je osloven uměleckým druhem či žánrem. Je to bezesporu více diváků než má naše kopaná.”

 2. fadsfad
  21.04.2009 na 07:14 | #2

  cim mene bude stat neefektivne prerozdelovat…. tim lepe

 3. fadsfad
  21.04.2009 na 07:13 | #3

  zaverem jen dodam, … ze jakekoliv skrty ve statnim rozpoctu vitam… to plati vicemene obecne

 4. fadsfad
  21.04.2009 na 07:12 | #4

  co vsechno by jeste melo jit ze spolecnych danovych odvodu ? …. plati se z toho legracky pro sberatele kulturnich bobriku, kteri obvykle maji dost penez na to aby to zafinancovali na drazsim vstupnem … nelibi se mi ze vteto zemi kazdy jen premysli jak vypumpovat statni rozpocet a pak jsme zadluzeni az po usi a to s prominutim kvuli blbinam.

 5. fadsfad
  21.04.2009 na 07:10 | #5

  Umelci k vám chvíli natahují žebráckou misku a za chvíli vás s ní mlátí po hlavě .. je to normalni ?? … kdyz na sebe neumite videlat delejte neco o co je zajem.

 1. Žádné zpětné odkazy