Domů > Nezařazené > Na kulturní think tank zbývají poslední místa k rezervaci

Na kulturní think tank zbývají poslední místa k rezervaci

Za Česko kulturní pořádá 8. a 9 října v Praze unikátní diskusní akci. Otevřený kulturní think tank ve dvou po sobě jdoucích dnech svede dohromady zajímavé osobnosti různých profesí k debatě o podpoře kultury a kreativity obecně. Zástupci veřejnosti se s osobnostmi budou moci setkat při osobních rozhovorech ve slavných pražských kavárnách. Webovou registraci provází nebývalý zájem z řad veřejnosti.

okt-web

V pátek 8. října proběhnou debaty s osobnostmi v osmi pražských kavárnách. Kdokoli z veřejnosti si může přes web rezervovat rozhovor s vybranou osobností a mluvit s ní 30 minut z očí do očí. ?Zbývají opravdu poslední místa u několika málo osobností. Očekáváme, že se kapacita plně vyčerpá,? uvedl mluvčí Za Česko kulturní Jan Vávra.

Zájemci o osobní setkání s některým z diskutujících se mohou registrovat online na webu projektu www.openthinktank.cz. Registrace bude uzavřena v pátek 8. října ve 12 hodin.

Rezervace na osobní rozhovor navíc slouží jako vstupenka na druhý den akce, kdy se 9. října setkají všechny osobnosti dohromady. Setkání druhý den proběhne v budově PricewaterhouseCoopers, kde je kapacita omezena.

Záznam z celé akce včetně druhého dne odvysílá hned den na to Česká televize. Pořad s názvem ?Audit české kultury? se objeví na obrazovkách v neděli 10. října v 15 hodin na programu ČT24. Bude sestřihem obou dnů Otevřeného kulturního think tanku.

Jan Vávra Nezařazené

  1. Bez komentářů.
  1. Žádné zpětné odkazy